By
GRUPA
ARA PLUS
logo drone.png

USŁUGI DRONEM

INSPEKCJE BUDOWLANE/FILM/ZDJECIA

/ORTOFOTOMAPY

Zadbaj o swoją firmę razem z nami, chętnie pomożemy Ci ją wypromować i stworzyć ciekawą formę reklamy. Poza kasetonami z dibondu, literami świetlnymi, foliami dekoracyjnymi i markizami, w naszej ofercie nie mogło również zabraknąć zakładki “Multimedia”. Dla Klientów świadczymy również usługi dronem, przy pomocy którego tworzymy filmy oraz zdjęcia, a nawet ortofotomapy.

Dzięki nieustannie rozwijającej się technologii i nowoczesnym sprzętom, jesteśmy w stanie tworzyć doskonałe realizacje. Z ich pomocą możesz pokazać Klientom jak wygląda Twój obiekt z lotu ptaka, a także całe wnętrze. Doskonale wiemy, że istnieje wiele branży, w których produkty ciężko jest zaprezentować na zdjęciach. W takiej sytuacji dobrą alternatywą jest pokazanie ich przy pomocy krótkiego wideo. Taka multimedialna forma przekazu jest bardzo przystępna w odbiorze i pozwala lepiej zapoznać się z oferowanym produktem.

Jeśli nie wiesz na co się zdecydować, zachęcamy do sprawdzenia realizacji dostępnych na naszej stronie internetowej. W razie potrzeby chętnie odpowiemy także na Twoje pytania.

Reklama
logo_drone_warsaw_białe.png
  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
 
ABOUT
Us

Realizujemy filmy i fotografie z powietrza, ziemi na potrzeby m. in. reklamy, promocji, filmu i telewizji, dokumentacji deweloperskiej i archeologicznej a także relacji z wydarzeń plenerowych.
Posiadamy niezbędne licencje i dokumenty uprawniające do wykonywania usług dronem w celach komercyjnych.
W pracy liczy się dla nas efekt. .

Latamy tam gdzie klient tego potrzebuje nie ma ograniczeń w naszej mobilności...

GRUPA ARA PLUS

Dariusz Markaczewski

GRUPA ARA PLUS

Dariusz Markaczewski

GRUPA ARA PLUS

Dariusz Markaczewski

Filmujemy

Latamy

Dron

Realizacja do 10 minut nagrania lub wykonanie do 10 fotografii rozdzielczość do 20,8mln px –

OD

490pln

podgladowy

/Cennik

Zdjęcia