top of page
Logo Ara plus

Grawer
by Araplus

DREWNO

wybierz

Nieustanny rozwój nowych technologii sprawia, że możemy jeszcze bardziej doskonalić nasze produkty i wprowadzać nowości. Drewno to materiał w pełni naturalny, który doskonale prezentuje się w różnych wnętrzach i sprawia, że zyskują one bardziej domowy charakter. W ramach naszych usług zajmujemy się tworzeniem grawerów oraz znakowaniem laserowym. Na zamówienie wykonujemy personalizowane grawery, a także robimy grafiki, dzięki nim przedmioty będą się doskonale sprawdzać jako gadżety reklamowe. Przekonaj się, że warto!

SZKŁO

wybierz

Nasza firma podąża za zmieniającymi się trendami, a to pozwala nam w pełni odpowiadać na potrzeby kupujących. Właśnie dlatego grawerujemy, przycinamy oraz znakujemy laserowo elementy wykonane z tworzyw takich jak szkło czy metal. Technologia ta sprawia, że na zamówienie wykonujemy personalizowane grawery na piórach, kubkach termicznych, sztućcach, ale także na biżuterii i wielu innych gadżetach. Dużą zaletą tego rozwiązania jest krótki czas tworzenia oraz trwałość grawerów, które w przeciwieństwie do nadruków się nie ścierają.

METAL

wybierz

PIECZĄTKI

wybierz

Dla wielu osób stanowią niezbędne wyposażenie, które jest konieczne do wykonywania codziennej pracy. Pieczątki używane są przez lekarzy, pracowników firm, ale także przez urzędy i wiele innych instytucji. W zależności od rodzaju mogą być używane ze względu na obowiązujące przepisy lub obligatoryjnie. Nasza firma zajmuje się tworzeniem tego typu akcesoriów, wykonujemy je z należytą precyzją i umieszczamy na nich odpowiedni napis. Wyraźna czcionka ładnie odbija się na papierze, dzięki czemu bez trudu oznaczysz niezbędne dokumenty.

bottom of page