REALIZACJA NEONÓW

W ramach naszych usług proponujemy reklamy świetlne dopasowane stylem do Twojego biznesu. Realizujemy neony zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne – wszystko zależy od naszych Klientów, ich gustu oraz rodzaju firmy. Inaczej w końcu zareklamujemy restaurację, inaczej hotel, a jeszcze inaczej salon fryzjerski.

Dzięki nam, możliwe będzie wykonanie reklamy Twoich marzeń! Jesteśmy w stanie stworzyć podświetlany napis w wielu kolorach, więc na pewno dopasujemy się do Twojego logo czy firmowych barw. Realizacja neonów to także konieczność doboru odpowiedniego szkła. W zależności od jego rodzaju oraz grubości, otrzymujemy różne efekty finalnego produktu.


Do naszej pracy podchodzimy w sposób dokładny i ekologiczny. Staramy się marnować jak najmniej odpadów, oraz dbamy o to, aby nasze produkty były przyjazne dla środowiska. Dlatego też wykorzystujemy szkło - nie tylko jest ono idealne w połączeniu ze światłem i najlepiej oddaje różne barwy, ale również jest surowcem o wiele bardziej przyjaznym dla środowiska niż tworzywa sztuczne.

SERWIS NEONÓW

Masz problem z swoim podświetlanym napisem? Mimo, że wszystko wydaje się być w porządku, czasem gaśnie? A może mruga lub wydaje dźwięki? Dzięki naszym usługom nie musisz wymieniać go na nowy! Nasz serwis neonów powstał właśnie dla Ciebie! Duże doświadczenie w tworzeniu reklam na zamówienie pozwoliło nam poznać mechanizm tych instalacji od przysłowiowej podszewki. Wiemy o nich wszystko! Rozwiązanie to pozwoli Ci również zaoszczędzić pieniądze - naprawa jest z pewnością tańszym rozwiązaniem niż zakupienie nowego neonu.

Z chęcią pomożemy również w sytuacji, kiedy Twoja instalacja doznała zniszczeń mechanicznych. Popękane szkło może zniszczyć efekt podświetlanego napisu lub logo, co z pewnością wpłynie na odbieranie naszej firmy przez klientów (zarówno stałych, jak i potencjalnych). Pojedyncza litera, która nie jest podświetlona w naszym napisie, może również rujnować efekt albo, co gorsza, tworzyć inne słowo lub hasło!


Serwis reklam to idealna usługa dla wszystkich, którzy mają problem ze swoimi instalacjami świetlnymi – zapraszamy!

MONTAŻ NEONÓW

Nasze usługi to nie tylko projektowanie, wykonywanie i serwis instalacji świetlnych. W ramach naszych propozycji świadczymy kompleksową obsługę, do której zalicza się również montaż neonów! Nie musisz martwić się o powieszenie czy przyczepienie tych reklam do różnych powierzchni - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nasi fachowcy zrobią to w sposób profesjonalny i szybki, bez jakichkolwiek zniszczeń na ścianie czy miejscu, do którego chcesz przymocować swoją nową reklamę.

W ramach naszych propozycji, z chęcią przymocujemy zarówno reklamy naszego wykonania, jak i inne – takie, które np. serwisujemy w ramach naszych usług. Nie musisz martwić się o to, że Twój neon będzie nieodpowiednio czy nieestetycznie zamontowany. Nasi wykwalifikowani fachowcy przymocują podświetlaną reklamę zarówno na murze, jak i wewnątrz, np. nad barem. Wykonujemy zarówno instalacje płaskie, jak i wypukłe, oraz znajdujące się prostopadle do muru – tak, aby były widoczne z daleka dla osób idących ulicą.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług związanych z mocowaniem reklam!

!cid_A1082B2C-5D78-48C5-A21C-0DA3CAA3CFF

NASZE REALIZACJE

 
Firma
ul. Warszawska 74
05-120 Legionowo
22 622 11 82
22 784 21 00
araplus@araplus.pl
NIP: 665-109-22-88

Neony

+48 601 74 98 44

+48 609 40 19 40

darek@araplus.pl

Reklama/Markizy

+48 609 40 19 40

+48 601 74 98 44

grafik@araplus.pl

Grawer

+48 601 72 49 18

gosia@araplus.pl

Film/Dron

+48 609 40 19 40

dronewarsaw@gmail.com