top of page
IMG_9737.jpg

Reklamy
świetlne

Logo Ara plus
CONTACT

Reklama Świetlna - jako doskonała promocja dla każdej firmy

Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów, dlatego w ramach naszych usług tworzymy także kasetony świetlne Alu, ale także te wykonane z dibondu. Ciekawym rozwiązaniem są również litery świetlne wykonywane w formacie 3D Alurapid. Z pewnością przypadną one do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom, ponieważ dają wspaniały efekt wizualny, a przy tym są bardzo proste w montażu.

!cid_F19C48AF-3DF3-4996-89DA-0753E9D7920

Lico kasetonu oraz boki stanowią klosz  z dibondu nakładany na tył kasetonu reklamowego.

Tył kasetonu wykonany jest z:

- profili aluminiowych tworzących ramę wraz z aluminiowymi przprzeczkami montażowymi, do których przynitowana jest płyta PCV 2 mm. Na tylnej ścianie kasetonu rozmieszczone są moduły LED. 

- PCV 10 mm (na której rozmieszczone są moduły LED (jest to wersja ekonomiczna, zależna od wymiaru)

 

Poszczególne elementy grafiki są frezowane (wycinane) w płycie dibond stanowiącej tło dla grafiki.

- Standardowa grubość kasetonu  to około 10 cm.

- Tło (dibond) nie przepuszcza światła, po podświetleniu - świecą jedynie wyfrezowane elementy grafiki.

Kaseton Dibond

Z jego pomocą z pewnością zwrócisz uwagę przechodniów i zachęcisz ich do zakupów! Kaseton reklamowy ma jeszcze wiele innych zalet - jest wytrzymały, odporny na działanie zmiennych czynników atmosferycznych i stylowy. Do tworzenia naszych realizacji wykorzystujemy płyty wielowarstwowe dibond, a także profile aluminiowe, z których tworzymy ramę. Całość uzupełniamy o moduły led, które równo rozmieszczamy na płycie. W zależności od potrzeby, wykonujemy kasetony w kilku różnych rozmiarach - największy to 385x130 cm.

DSC04440-1.jpg

Rodzaj reklamy świetlnej charakteryzujący się przystepną ceną oraz eleganckim wykonaniem. Stosując róznego rodzaje grafik możliwe jest uzyskanie wymaganego efektu wizualnego. Reklama świetlna w postaci kasetonów reklamowych aluminiowych tworzona jest praktycznie w każdym rozmiarze. Konstrukcja kasetonu reklamowego oparta jest na profilu 10 lub 14 cm. Należy tutaj nadmienić, iż używane do budowy reklam profile 10 cm są wykonywane ze specjalnie zaprojektowanej dla firmy Aurora matrycy, dodatkowe wzmocnienia i gładka powierzchnia profilu nadaje stylu oraz pozwala uzyskać bardzo wysoki poziom wytrzymałości na warunki atmosferyczne.

Kaseton Alu

Zainwestuj w reklamę i przyciągnij Klientów! W naszym asortymencie znajdziesz kasetony firmy Alu, dzięki którym uzyskasz wymarzony efekt wizualny. Tworzymy je w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz odpowiedni model dla siebie. Takie kasetony to ciekawa forma reklamy, która z pewnością wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji. Ich prosta forma sprawia, że można je szybko wykonać, a cena zakupu jest dużo niższa niż tych wykonanych z dibondu, co sprawia, że są one jeszcze bardziej atrakcyjne.

IMG_0714.jpg

Litery świetlne 3D wykonane w technologii alurapid stanowią rozwiązanie dedykowane dla osób, które poszukują atrakcyjnej wizualnie, a zarazem prostej i szybkiej w montażu reklamy wizualnej, pozwalającej stworzyć nośnik o dowolnym w zasadzie kształcie oraz swobodnie wybranej przez zamawiającego kolorystyce. Ich konstrukcja opiera się na trzech podstawowych elementach. Za konstrukcję nośnika odpowiada specjalnie projektowany stelaż (tył), do którego nasadza się i przytwierdza fronty litery (tzw. lico), wykonywane z tworzywa sztucznego wyklejanego folią lub fabrycznie barwionego na wybrany przez Klienta kolor. Boki liter wykonywane są natomiast w technologii alurapid ze specjalnych taśm o różnej szerokości, dobieranej w zakresie od 6 cm do 12 cm.

Litery 3D

To jeden z najbardziej popularnych zewnętrznych elementów reklamowych i nie ma w tym nic dziwnego. Litery 3D są trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, mróz, słońce czy wiatr. Co więcej, wybierając tego typu reklamę możesz stworzyć dowolny napis, który idealnie odzwierciedli logotyp Twojej firmy lub ulubiony slogan. Większość modeli oświetlana jest przy pomocy modułów typu LED z soczewką 160 stopni, na które udzielamy 2-letniej gwarancji. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się wymarzoną reklamą.

Narzędzie do szlifowania metalu

NASZE REALIZACJE

bottom of page