top of page
LOGO Grupa ARAPLUS_krzywe.png

Markizy/Rolety

          by Araplus

W dzisiejszych czasach rynek reklamy nieustannie się rozrasta, a firmy realizują o największą liczbę klientów. Nasza firma oferuje różnorodne formy promocji, które w ciekawy sposób mogą promować biznes, tak aby został rozpowszechniony przez kupujących. Dla Klientów wykonujemy kasetony z dibondu, które wycinane są w specjalnej płycie, efektem takiego działania jest to, że świecą jedynie wyfrezowane elementy grafiki, a nie całe tło. Ciekawą alternatywą są również kasetony Alu, wykonujemy je właściwie w każdym rozmiarze, ich dodatkową zaletą jest również odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

Cieszą się dużą popularnością wśród Klientów i to nie bez powodu. Litery świetlne mają bowiem wiele zalet, wykonujemy je z miękkiego aluminium, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć reklamy praktycznie w dowolnym kształcie, w pełni odpowiadając na wymagania naszych Klientów. Jednak to nie wszystko, ponieważ litery świetlne, na życzenie Klienta wzbogacamy także o logotypy, a całą realizację dopasowujemy kolorystycznie do barw firmowych.

Ciekawa i funkcjonalna reklama

Jeśli szukasz czegoś innego niż kasetony czy litery świetlne, to mamy jeszcze jedną alternatywę. Markizy to materiałowe osłony, które umieszczane są nad sklepami, restauracjami, hotelami, ale także innymi obiektami handlowymi. Mimo, że nie świecą, to rzucają się w oczy i sprawiają, że Klient nie przeoczy Twojego lokalu, co więcej, pozwolą Ci się wyróżnić na ścianie szarych budynków. Markizy są nie tylko ładne, ale również funkcjonalne – ich powierzchnia bez trudu ochroni przechodniów przed deszczem, a w słoneczne dni będzie chronić wnętrze przed intensywnym słońcem.

Jako specjaliści od tworzenia nietypowej reklamy, Klientom proponujemy także folie na okna oraz witryny. Dzięki personalizacji, możesz umieścić na niej swoje logo oraz slogan, a jeśli wolisz skorzystać z gotowego motywu, chętnie pomożemy Ci wybrać ten najbardziej odpowiedni. Nie zwlekaj, wypromuj swoją firmę jeszcze dziś i ciesz się szerokim gronem Klientów.

MARKIZY

Skutecznie osłonią przed słońcem i deszczem, a jednocześnie doskonale sprawdzą się jako forma reklamy. Markizy, w upalne dni dają sporo cienia, dzięki czemu cieszą się ogromną popularnością za granicą. Jednak w Polsce również świetnie się sprawdzają! Wszystkie z nich wykonujemy z wysokiej jakości materiału, który zatrzymuje promienie ultrafioletowe, a co za tym idzie obniża również temperaturę w pomieszczeniu. Tworzymy je w wielu różnych kolorach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz je barwą do swojego logotypu.

Skuteczna reklama – litery świetlne

ROLETY

wybierz

W naszym asortymencie dostępne są rolety wewnętrzne - okienne lub naścienne. Okienne bezpośrednio przylegają do szyby, dzięki czemu doskonale izolują promienie słoneczne. Natomiast wygodny mechanizm umożliwia ich wygodne podnoszenie i opuszczanie. Modele naścienne, jak sama nazwa wskazuje mocowane są do ściany lub sufitu i sprawdzą się, jeśli poza oknami chcesz osłonić również całą wnękę. Wszystkie z nich wykonujemy z mocnych tkanin, które są odporne na uszkodzenia i można z nich łatwo usunąć zabrudzenia.

REALIZACJE

GRUPA ARA PLUS

bottom of page