top of page
IMG_0490_edited.jpg

NEON flex
by ARAPLUS

LOGOTYPY LED

IMG_3674.jpg
Learn More

Poszukując idealnej alternatywy dla tradycyjnych neonów, z pewnością warto zwrócić uwagę na produkty Neon Flex. Charakterystyczna dla tych produktów trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne oraz możliwość uzyskania nietuzinkowych kompozycji świetlnych, szybko zyskała uznanie Klientów. 

Zaawansowane technologicznie produkty Neon Flex są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala na realizację aranżacji świetlnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników. Z uwagi na ponadprzeciętną elastyczność oraz wysoki stopień ochrony, można je wykorzystywać z powodzeniem nawet przy bardzo wymagających przedsięwzięciach. 

IMG_0445.jpg
Learn More

Ledony można spokojnie nazwać nową generacją neonów. Ich zastosowanie jest podobne, jednak wykorzystują one dużo nowocześniejsze rozwiązanie, czyli energooszczędną technologię LED. Różnią się też budową, gdyż nie są zrobione ze szkła, a ze specjalnego, elastycznego tworzywa. Umożliwia to wykonanie różnych kształtów. Inny materiał sprawia też, że ledony są o wiele lżejsze. Dodatkowo technika wykonania ledonów sprawia, że są one tańsze, szybsze w produkcji i dużo łatwiejsze w montażu. Co więcej, mogą one działać bezawaryjnie przez ponad pięć lat ciągłego świecenia.

NEON Flex

NEON a LEDon?

IMG_5022.jpg

Realizacja Klementynka 

LEDON

W PCV 

Klementynka

IMG_5025.jpg
bottom of page