top of page
Araplus

NeonLED
NA KAŻDĄ 
OKAZJĘ

REKLAMA WIZUALNA
I MATERIAŁY PROMOCYJNE

Wejdź w dowolną kategorię i wybierz swój własny NeonLED!

CO TO JEST LEDON?!

IMG_9372.jpg
Learn More

NEON Flex

Poszukując idealnej alternatywy dla tradycyjnych neonów, z pewnością warto zwrócić uwagę na produkty Neon Flex. Charakterystyczna dla tych produktów trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne oraz możliwość uzyskania nietuzinkowych kompozycji świetlnych, szybko zyskała uznanie Klientów. 

Zaawansowane technologicznie produkty Neon Flex są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala na realizację aranżacji świetlnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników. Z uwagi na ponadprzeciętną elastyczność oraz wysoki stopień ochrony, można je wykorzystywać z powodzeniem nawet przy bardzo wymagających przedsięwzięciach. 

26.png
Learn More

NEON a neonLED?

Ledony można spokojnie nazwać nową generacją neonów. Ich zastosowanie jest podobne, jednak wykorzystują one dużo nowocześniejsze rozwiązanie, czyli energooszczędną technologię LED. Różnią się też budową, gdyż nie są zrobione ze szkła, a ze specjalnego, elastycznego tworzywa. Umożliwia to wykonanie różnych kształtów. Inny materiał sprawia też, że ledony są o wiele lżejsze. Dodatkowo technika wykonania ledonów sprawia, że są one tańsze, szybsze w produkcji i dużo łatwiejsze w montażu. Co więcej, mogą one działać bezawaryjnie przez ponad pięć lat ciągłego świecenia.

TWORZYMY NeonLED ABY
POMÓC CI W UROZMAICENIU 
PRZESTRZENI

Posiadasz sklep, firmę IT, hotel, jesteś architektem, posiadasz restaurację, kawiarnię, lub chcesz urozmaicić przestrzeń swojego domu? Tutaj się zainspirujesz i poznasz nasze pomysły na unikalmy Ledon czy reklamę świetlną. Skontaktuj się z Nami a my sprawimy że twój biznes stanie się bardziej wyjątkowy!

IMG_3672_edited.jpg

JAKI JEST TWÓJ WYMARZONY neonLED?

RÓŻOWY LEDON.png

SUBTELNY & CIEPŁY

KRZYKLIWY & WIDOCZNY

WŁASNY PROJEKT neonuLED CZEMU NIE ?
NAPISZ DO NAS 

WYCENIMY GO DLA CIE
BIE

NASZE REALIZACJE!

Realizacja Lublin

Ledon na Ścianę

neonLED

na ramce CNC

Ledon na ścianę

POZNAJ CENĘ WŁASNEGO
neonuLED

Dzięki temu formularzowi jesteś wstanie poznać cenę Swojego wymarzonego napisu!

Możesz również skontaktować  się z Nami tradycyjnie!

Neon flex

+48 609 40 19 40

+48 601 74 98 44

grafik@araplus.pl

darek@araplus.pl

Dziękujemy za twoje zainteresowanie Naszą ofertą! Opisz co będzie główną rzeczą dla Twojego ledonu: logo, napis? W przypadku ledonu z treścią prosimy o podanie. Jeśli znasz nazwę czcionki, wpisz jej nazwę w okno. Wymiary oraz kształt projektu mogą się różnić od Twojego założenia z uwagi na ograniczenia techniczne produkcji LEDONU.

Formularz Ledon
bottom of page